Categories
Про сім'ю

Шлюб – правда і міфи

І жінки і чоловіки по-різному ставляться до шлюбів. Багато хто з нас мають свої певні міфи в області сім’ї та шлюбу. Розглянемо найбільш популярні з них.

Міфи чоловіків

Практично всі чоловіки до вступу в шлюб і в самому початку спільного життя впевнені, що дружина, що обраниця завжди буде такою симпатичною, завжди буде за собою доглядати, завжди буде стрункою. Крім того, ще один поширений міф це вічна турбота і прихильність жінки до свого обранця.

Після шлюбу жінки, згідно зі статистикою, починають рідше доглядати за собою і роблять це тільки тоді, коли намічається свято, яке-небудь захід. «І так піде», ось який вираз властиво всім жінкам. Ось звідки беруться засмальцьовані халати, неакуратно зачіска і відсутність макіяжу. Також всі чоловіки думають, що саме він назавжди буде головним у серце дружини. А як же діти? Саме дитина може зайняти, і займе весь той час і увагу, які раніше спрямовувалися чоловікові. Ще одним поширеним міфом про шлюб є і те, що жінка зможе сама все робити – і вчитися, і готувати, і прибирати, і за дитиною дивитися. Звичайно, це не вірно, і чим менше часу приділятиме жінка собі, тим більша ймовірність того, що вона забуде про свій жіночий призначення – бути красивою і доглянутою.

Міфи жінок

Найпоширенішим помилкова думка про шлюб з боку жінок є те, що вони зможуть змінити чоловіка. Ось одружимося, народяться діти, чоловік стане більш уважним, чуйним і дбайливим. Однак насправді все з точністю до навпаки. Жінка перестає дивитися за собою, віддає всю увагу, турботу і любов дитині, займається господарством і звичайно, чоловік автоматично відсувається на другий план. Бачачи таку несправедливість, чоловік починає змінюватися, стає більш замкнутим, а деякі й зовсім починають випивати.

Головне, що повинно бути в шлюбі – це довіра, так що говоріть зі своїми чоловіками і дружинами, говорите про все, що вас турбує і про те, що б ви хотіли бачити в подальшому, діліться своїми планами.